הכנו עבורכם סרטון הדרכה קליל ופשוט.
צפו בסרטון:
ארנקי Walter Wallet יכולים להכיל עד 7 כרטיסים, כולל אחד עם תבליט - כמו בכרטיסי האשראי, עם מספרים בולטים. אם תשתמשו ביותר מכרטיס אשראי אחד, כמות הכרטיסים הניתנים לשימוש בארנק פוחתת והולכת. אין מינימום כרטיסים לשימוש - המנגנון עובד מצוין גם עם כרטיס אחד.
למרות שארנקי Walter Wallet הם מאד חזקים, זהו עדיין מוצר מפלסטיק, ולכן אנו ממליצים להכניסו לכיס הקדמי של המכנס. מידותיו הקטנות מאפשרות זאת, מוכן לשימוש בכל עת. כך גם תהיו פחות נגישים לכייסי ארנקים, ויותר מכך, תימנעו מכאבי גב עקב ישיבה לא נוחה על הארנק :-)
ארנק Walter Wallet חדש בהחלט יכול להיות הדוק בהתחלה. הסירו דאגה, לוקח מעט מאד זמן לWalter שלכם להתרגל לכרטיסים שלכם. המשיכו להשתמש בו מעט, תפעולו אמור להיות רך וחלק יותר עם הזמן. כרטיס אחד שקצת שונה מאחרים גם יכול לעשות לWalter שלכם חיים קשים. נסו לשנות מעט את סדר הכרטיסים בתוך הארנק - זה עשוי לעזור.
ארנק Walter Wallet מעוצב עבור כרטיסי אשראי רגילים. כרטיסים קטנים יותר, גדולים יותר, כרטיסים פגומים או מכופפים עלולים לפגום בשימושו התקין של הארנק.
רוב הנושאים עם ארנק Walter Wallet ניתנים לפתרון פשוט:
1. הכרטיסים נופלים מהארנק כשאני אוחז/ת בארנק הפוך:
זה בדרך כלל קורה כאשר הכרטיסים לא הוכנסו לארנק עד הסוף פנימה. עליך לשמוע צליל של קליק כאשר הכרטיסים הוכנסו עד לתחתית הארנק כך שהם צמודים באופן מלא בתוך מעטפת הארנק. כרטיסים עדיין נופלים מהארנק? החזר/י את ארנקך אלינו, משהו בו לא תקין.
2. הכרטיסים שלי נופלים כאשר אני מנער/ת את הארנק בטירוף בזמן שאני מחזיק/ה את הארנק שלי הפוך:
אל תעשה/י את זה, זה מפחיד את האנשים סביבך. המנגנון מעוצב באופן כזה שיש לו מספיק כוח להחזיק את הכרטיסים שלך בתוך הארנק גם אם הוא הפוך. אך המנגנון גם מאפשר לך להוציא את הכרטיסים שלך מתוך הארנק בקלות ללא שימוש בכוח מוגזם. אם תנער/י אותו יתר על המידה, אכן כרטיסים עלולים ליפול החוצה.
3. הכרטיסים שלי לא נדחסים פנימה בצורה נאותה:
א. יש למשוך את כל הכרטיסים החוצה לפני שחרורם.
ב. עדיין לא עובד? יש למשוך ולהכניס את כל הכרטיסים לתוך הארנק כמה פעמים לפני שחרורם בפעם הראשונה.
ג. עדיין לא עובד? יש לשנות את סדר הכרטיסים בתוך הארנק. לפעמים כרטיס פגום או מכופף עלול לגרום ליתר הכרטיסים להיתקע.
אם הWalter שלך התפרק במהלך השנתיים הראשונות מיום הקניה, ניתן להחזירו אלינו, בצירוף חשבונית הרכישה בלבד, ואנו נחליף לך אותו בחדש, לאחר בדיקתו: נוודא שהוא אכן התפרק במסגרת האחריות.
אנו מציעים שנה אחריות. ניתן לקרוא על מדיניות האחריות שלנו כאן. אם יש לך שאלות נוספות לגבי אחריות על המוצר, ניתן לפנות אלינו לכתובת האימייל:
service@walterwallet.co.il
ניתן לרכוש את הארנק במגוון חנויות ברחבי הארץ. מידע על חנויות אלא נמצא כאן . הכי נוח לרכוש את ארנקי Walter Wallet ישירות דרך אתר זה כאן. המשלוח יגיע עד אליך לכל הארץ, באמצעות דואר ישראל או באמצעות שירות Pick-Up של UPS ישראל. פרטים לגבי אפשרויות השילוח והאיסוף ניתן למצוא כאן
מדיניות ההחזרות המוצר וההחזרים שלנו רשומה במסמך תנאים והתניות.
ארנקי Walter Wallet מהולנד מיוצרים בתהליך סופר איכותי של הזרקת חומר ובכך נמנעת בזבוז אנרגיה. ארנק זה מיוצר במפעל סופר נקי, סופר מקצועי עם תנאי עבודה אירופאיים נאותים. הפלסטיק איתו אנו עושים שימוש ניתן למחזור באופן מלא. האריזות שלנו עשויות מקרטון ממוחזר.
ארנקי Walter Wallet והמארזים שלהם מיוצרים בהולנד במפעל מסודר, נקי עם תנאי עבודה נאותים כיאה למפעלים באיחוד האירופאי. הרכבת הארנקים נעשית בסדנה חברתית בעיר Bergeyk. באמצעות עיצוב חכם הצליחו המעצבים שלנו ליצור פתרונות להפקת המוצר בהולנד כך שהוא יהיה גם כלכלי עבורנו.
אנו WALTER WALLET ISRAEL, באמצעות חברת זולאופטיקס בע"מ, מחזיקים את רישיון הבלעדיות להפצת מוצרי Walter Wallet כאן בישראל.
באם הנכם מייצגים תאגיד עם עשרות עובדים ומעלה, צרו עמנו קשר בטלפון: 09-7938333 או דרך המייל שלנו service@walterwallet.co.il ובוא נדבר ביזנס :-)
יש לנו הצעות מאד אטרקטיביות בשבילכם... אפשר להציע לכם את תפריט המיוחדים שלנו? הוא כאן.